Pristatymo/grąžinimo informacija

Prekių pristatymas užtrunka 1-4 d.d.

Prekių pristatymo įkainiai:

  • Naudojantis Omniva paštomatu – 2,50 Eur.

Nemokamas pristatymas, jei perkate daugiau nei už 50 Eur (akcijų ir išpardavimų metu nemokamo užsakymo suma gali būti pakeista).

  • Pristatymas Omniva kurjeriu į namus – 5 Eur.

Nemokamas pristatymas, jei perkate daugiau nei už 80 Eur (akcijų ir išpardavimų metu nemokamo užsakymo suma gali būti pakeista).

1. Prekių pristatymas

1.1. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

1.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

1.3. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

1.4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

1.5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas turi kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. 

1.6. Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, tai maziukas.lt turi teisę pristatyti prekes atskiromis siuntomis.

1.7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

2. Prekių kokybės garantija

2.1. Kiekvienos maziukas.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

2.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

3. Prekių grąžinimas ir keitimas

3.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

3.2. Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją elektoriniu paštu info@maziukas.lt. Siunčiant keičiamą arba grąžinamą prekę paštomatu, pirkėjas privalo pridėti grąžinimo formą, kurioje būtų nurodyta: pirkėjo vardas ir pavardė, sąskaitos numeris į kurį bus grąžinti pinigai, užsakymo numeris, grąžinimo priežastis.

3.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos t.y. nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

3.4. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti naudojantis paštomatu. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ar nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus ir apmoka siuntimo išlaidas.

3.5. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti: atsiųstos į Omniva Klaipėdos Slengių RIMI paštomatą adresu Dangaus g. 34, Slengiai, Klaipėdos raj., tel.nr. +370 629 32477.

3.6 Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorinių dienų, po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, yra etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą. Sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju.

3.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.